Podręczna przechowalnia towarów:

Rekreacyjne zajęcia szermiercze w Szczecinie i nie tylko

Każdy, niezależnie od wieku, wzrostu czy wagi może spróbować swych sił w tej ekscytującej dyscyplinie. Szermierka może stanowić dla Ciebie bardzo ciekawą formę spędzania wolnego czasu. Z każdą kolejną lekcją możesz zagłębiać się w tajniki tego fascynującego świata, zdobywać nowe umiejętności oraz poznawać ciekawych ludzi dzielących Twoją pasję.

Niezależnie od tego czy jesteś początkujący i chciałbyś nauczyć się podstaw szermierki, czy biegle posługujesz się klingą zapraszamy na rekreacyjne kursy szermiercze w Szczecinie.

  • Szermierka sportowa - kurs szermierczy dla osób, które stawiają pierwsze kroki w tym fascynującym sporcie, lub wracają do niego po długiej przerwie
  • Indywidualne lekcje szermierki – kurs szermierczy prowadzony przez trenera dla jednej osoby, dostosowany do niej pod kątem umiejętności i wybranej broni.

Dla wszystkich zainteresowanych szermierką a nie mającym czasu na regularne treningi mamy specjalną ofertę warszatów i szkoleń w Szczecinie i na terenie całej Polski.

  • Warsztaty i wykłady szermiercze – zajęcia szermiercze dla osób, które nie mają możliwości regularnego trenowania a chciałyby zapoznać się z szermierką bronią sportową
  • Szkolenia integracyjne - oferta dla firm i instytucji, które przy okazji swojego spotkania chciałyby zakosztować szermierczych emocji.

Ciekawie prowadzone zajęcia oraz miła atmosfera sprawią, że nauka z pewnością będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Skontaktuj się z nami i wybierz kurs dostosowany do Twojego planu tygodnia. Do zobaczenia na zajęciach!

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.